27.11.2017

Фундатор Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль відтепер має власну поштову марку. Її виготовили на замовлення працівників Тростянецького районного поштового відділення на знак подяки за участь в облаштуванні оновленого відділення поштового зв’язку в Тростянці.

Приміщення потребувало ремонту та нового спорядження, щоб люди мали змогу отримувати якісні послуги у затишних і комфортних умовах. І Благодійний фонд «Добродар» долучився до створення таких умов.

27 листопада відбулося урочисте відкриття відремонтованого поштового відділення. У ньому взяли участь листоноші, які несуть добрі звістки людям, приносять газети, журнали, спілкується з людьми, яким потрібна увага та просте добре слово, їхні очільники — директор Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Наталія Костюк, начальник Гайсинського Центру поштового зв’язку Любов Буновська, керівниця Тростянецького поштового відділення Олена Мельник.

Серед запрошених – голова Тростянецької районної державної адміністрації Леонід Лобань, голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська. Запросили і представників Благодійного фонду «Добродар». Від імені фундатора фонду Ігоря Хміля депутат Тростянецької районної ради Наталія Гора побажала працівникам поштового відділення успіхів у роботі, гарних новин та вдячних клієнтів.

За допомогу в облаштуванні затишного приміщення працівники відзначили фундатора фонду «Добродар» Ігоря Хміля подякою та незвичайним подарунком – іменною поштовою маркою. До речі марку можна використати для оплати поштових відправлень, або зробити предметом філателістичної колекції.

«Від тростянецьких поштарів отримав несподіваний подарунок — власну марку. Приємно здивований і щиро вдячний. Радий за працівників та мешканців Тростянця, які працюватимуть і обслуговуватимуться в оновленому приміщенні», - зазначив на своїй ФБ сторінці Ігор Хміль.