26.04.2019

Тростянецька центральна районна лікарня отримала необхідне медичне обладнання від Благодійного фонду Ігоря Хміля «Добродар».

Як зазначив фундатор фонду «Добродар» Ігор Хміль, потреби Тростянецької лікарні йому дуже добре відомі, бо має часті зустрічі з лікарями, запити від медиків та людей, які приходять на депутатські прийоми. «Урочистих приводів не шукаю, — пояснює Ігор Хміль. — А більше витрачаю часу на пошук можливостей, щоб надати медичним закладам допомогу».

Цього разу у лікарню доставили медичні крісла, візочки для важкохворих, медичний одяг, засоби для пересування людей, які перебувають на реабілітації, інше медичне обладнання, а також висококалорійне харчування.

Також персональна допомога надана гайсинчанину, який буквально прикутий до ліжка, і кілька місяців постіль не бував на вулиці. В результаті важкої хвороби чоловік залишився без ноги. Про безпорадність прикутої до ліжка людини годі й говорити. Всі турботи впали на плечі дружини, Світлани Пантелеймонівни. Благодійний фонд «Добродар» допоміг родині, доставивши для Сергія Олександровича візок для пересування.