24.09.2018

Днями з передових позицій 59 Гайсинської бригади, повернулися фундатор Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль, ветеран АТО Вадим Хитрич, воєнком Тростянецького райвійськкомату Сергій Стоколос. Вкотре підтримали бойових побратимів провізією та технічним обладнанням, у якому є гостра потреба на позиціях. Приїхали до бойових товаришів з вантажем, який потрібен завжди. Обладнання, їжа, питна вода, смаколики — все необхідне, щоб захисники почували турботу та допомогу з рідного дому.

Зараз військовослужбовці 59-ї бригади виконують бойові завдання в зоні проведення ООС у Луганській області. Бійці розповідають, що ворог постійно вдається до диверсій, тому багато зусиль з нашого боку витрачається на контр-диверсійні методи оборони. Окрім того, всі хлопці, потрапляючи у зону протистояння, отримують смс-повідомлення з деморалізаційним змістом. Проте, хлопці говорять, що ворог помилився у своїх розрахунках.

«Необхідно щодня пам’ятати про те, що в Україні війна. Про те, що на сторожі нашого мирного сну стоять хлопці на передовій. Ми не маємо права зрадити їх та їхні родини бездіяльністю і байдужістю у розвитку та зростанні України. Також необхідно, першочергово, морально підтримувати захисників України. Аби вони відчували потужну і єдину силу за своїми спинами. Маємо робити все від нас залежне і можливе для нас, аби разом прийти до перемоги», — зазначив Ігор Хміль.