20.10.2016

Ініціатор БФ «Добродар» Ігор Хміль здійснив чергову волонтерську поїздку. До традиційних вантажів додався позашляховик «Ніссан» для 1-ої штурмової роти батальйону «Айдар».

Поїздка була спланована та організована разом з друзями, однодумцями та ветеранами АТО таким чином, щоб День захисників України відзначити разом із бійцями на східній межі протистояння. У складі волонтерської колони — депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль, депутати Київської міської ради, екс-комбат батальйону «Київ — 12» полковник Андрій Микита, співзасновники громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО» Ігор Маріо та Максим Борозенець, голова Вінницької обласної спілки «Учасники бойових дій – Вінниччина» Вадим Хитрич.

Волонтерський маршрут проліг через військові частини, які дислокуються у Волновасі, Докучаєвську, Авдіївці. Волонтерів навідали також бійці 30-ї бригади ЗСУ, 12-го батальйону ЗСУ. Усі вони, а також бійці на блок-постах отримали продукти тривалого зберігання, теплі речі, маскувальні сітки та засоби гігієни, які доставили на лінію розмежування кількома машинами.

До традиційного волонтерського вантажу цього разу особливий подарунок до свята Покрови отримала 1-а штурмова рота батальйону «Айдар». Від Благодійного фонду «Добродар» та Спілки учасників АТО м. Вінниці та Вінницької області для виконання тактичних завдань бійці отримали позашляховик «Ніссан». Автомобіль купили за кордоном, а вінницькі автослюсарі підлагодили його до роботи в зоні розмежування. Машину значно переобладнали, щоб у критичних ситуаціях «сталевий кінь» не підвів наших захисників.

В умовах прифронтового бездоріжжя та осінньої сльоти будь-яка техніка дуже швидко виходить із ладу, тож цей позашляховик з підвищеною прохідністю надзвичайно потрібний, запевняють військові. За словами заступника командира роти (позивний Живчик), машина виконуватиме роль помічника, вона доставить бійців туди, куди інший транспорт не зможе пройти, тож потреба у такій техніці завжди нагальна.

В усіх місцях дислокації військових частин, де побувала волонтерська колона бійці вдячні за увагу до їхніх потреб, за патріотизм та відповідальність тих, хто з’єднує мирну Україну із її тривожним сходом — невтомних і мужніх волонтерів.