19.12.2017

Цю українську народну пісню-колядку знають всі українські дітки. А хто ще недосконало її співає, то напередодні 19 грудня старанно вчить, аби Святий Миколай був милостивим та приніс намріяного подарунка.

В українській традиції шанували Святого Миколая споконвіку. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам.

Для дорослих – це не менш важливе свято, бо на догоду Святому Миколаю й малечі вони ховають подарунки під подушки та під новорічні ялинки і разом з дітками тішаться щедрим дарам, які там знаходять.

Ніколи не оминати найкращі традиції благочинності – така місія Благодійного фонду «Добродар». Тож під новорічну ялинку для всіх вихованців дитячого садочка села Буди Тростянецького району були підготовлені смачні подарунки. Фундатор фонду Ігор Хміль із задоволенням побував на новорічному ранку маленьких артистів та вручив кожному солодкий набір цукерок.

«Бджілки і метелики, вовчики і зайчики Будянського дитячого садочку сьогодні дарували батькам, вихователям та гостям незабутні враження. Ця малеча повертає у безтурботність, тішить і радує. На дитячі новорічні ранки варто ходити заради того, щоб усвідомлювати для кого і для чого ми живемо», – поділився своїми враженнями від дитячого свята Ігор Хміль.