17.06.2024

Величезними зусиллями і неймовірним героїзмом наших військових тримається лінія фронту на сході України. Ніким і нічим не спровокована російська агресія поставила на карту існування нашого народу. Усвідомлення смертельної небезпеки для країни і держави стали тими маркерами, якими керуються у своїй щоденній діяльності Благодійний фонд Ігоря Хміля «Добродар».

Від початку повномасштабного вторгнення керівники Фонду на постійному зв’язку з операторами дронів, розвідниками, які знають потреби і важливість малогабаритної безпілотної авіації. Тож власне виробництво FPV дронів, яке фонд заснував ще в перший рік повномасштабної війни, повністю зосереджене на виготовленні і передачі квадрокоптерів нашим захисникам.

Днями керівник Благодійного фонду «Добродар» Денис Хміль відвідав один із напрямків оборони. Для захисників привіз десять FPV дронів власного виробництва BOGUN та потужні зарядні станції по 1200 Вт – техніку, яка допомагає нашим бійцям виконувати бойові задачі і обороняти країну від агресора.

З глибокою повагою до наших хлопців, які на війні від початку повномасштабного вторгнення. Наших слів, щоб висловити повагу і шану – завжди буде мало. Тож благодійний фонд «Добродар» проводжує системно працювати над тим, щоб у наших друзів було все необхідне для відсічі ворогу.

Наші бійці – непереможна сила на всіх ділянках фронту!