14.09.2015

Голова фонду «Добродар» Ігор Хміль із священнослужителями Тульчинської єпархії був прийнятий Блаженнійшим Онуфрієм, митрополитом Київським і всієї України, предстоятелем Української Православної Церкви

У Лаврській обителі на схилах Дніпра, в резиденції предстоятеля УПЦ відбулася офіційна зустріч із приводу освячення Свято-Андріївського храму в Тростянці. На прийомі в Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Онуфрія були присутні настоятель Тульчинської єпархії Іонафан, митрополит Тульчинський і Брацлавський, секретар Тульчинської єпархії архімандрит Сергій, настоятель тростянецького Свято-Андріївського храму протоієрей Володимир, ініціатор та головний інвестор храмового будівництва тростянчанин Ігор Хміль. Він запросив Предстоятеля УПЦ Онуфрія звершити освячення новозбудованого храму.

Предстоятель прийняв запрошення і висловив слова глибокої вдячності благодійнику за понесені великі труди зі зведення церкви в нинішні непрості часи. Освячення храму Блаженнійшим Онуфрієм у співслужінні сонму архієреїв УПЦ відбудеться 18 жовтня.

Наостанок зустрічі Блаженнійший Онуфрій вручив Ігорю Хмілю пам’ятний знак на честь 1000-ліття успіння святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Наостанок додамо, що храм святого апостола Андрія Первозванного – перший з такою назвою в Тульчинській єпархії. Церква будувалася 10 років, її зовнішній вигляд вражає витонченістю форм та куполів, внутрішнє оздоблення – вишуканою ліпниною та розписом в академічному стилі, а позолочений іконостас став справжнім витвором мистецтва, на його виготовлення майстер витратив два роки.

Золотоверхий храм розташований на узгір’ї і є свого роду духовною та архітектурною домінантою селища.