13.06.2015

Полк «Азов» отримав у подарунок позашляховик Mitsubishi L200 з нагоди річниці визволення добровольцями українського Маріуполя від так званої ДНР

У переддень святкування річниці визволення Маріуполя від сепаратистів бійцями «Азова» батальйон отримав у своє розпорядження авто Mitsubishi L200. Позашляховик був закуплений і попередньо підготовлений до виконання бойових та тактичних завдань за рахунок коштів Благодійного фонду «Добродар». У неспокійне передмістя Маріуполя, де дислокована база азовців, його особисто доставив голова фонду, підприємець з Тростянця Ігор Хміль у супроводі директора ПП «Промспектр» Олега Бенедика та бійця «Азова» із позивним Махачкала.

У день виїзду з Тростянця авто та гуманітарний вантаж для українських захисників був освячений настоятелем Храму апостола Андрія Первозванного протоієреєм Володимиром.

Про те, що війна триває, ми всі знаємо з новинних стрічок. Але не завжди розуміємо наскільки масшабно та системно. За словами Ігоря Хміля, нічні обстріли маріупольських меж — звичне явище, але від того воно не стає менш страшним та руйнівним. «Добровольці несуть цілодобову варту на передовій, щодня ризикують своїм життям, втрачають своїх побратимів, але не завжди забезпечені всім необхідним. До прикладу, в день нашого приїзду продуктовий склад азовців був майже порожнім, тож м’ясні та інші консерви, крупи, цукор, макарони, які ми доставили разом із камуфльованим бездоріжником виявилися вчасними та необхідними», — зауважив голова «Добродару».

Коли закінчиться війна — ніхто не знає, й допоки вона триватиме фонд «Добродар» робитиме свій внесок у спільну перемогу над ворогом, відзначив Ігор Хміль.