12.04.2016

Благодійний фонд «Добродар» просить людей допомогти тростянецькій родині Задверняків врятувати донечку від страшної недуги

Про біду в тростянецькій сім’ї Задверняків знає чи не кожний житель селища Тростянець Вінницької області. Дворічне янголятко носить у собі страшну хворобу і шансів вилікувати її в Україні немає. Але родина, батько якої перебуває в АТО, не втрачає надії, що дівчинка буде врятована молитвами та щирою допомогою людей.

«У червні минулого року в дитини почався кашель і раптова задишка, як повітря не вистачало, — розповідає мама дівчинки Наталія Задверняк. — У районній лікарні тиждень пролікували антибіотиками бронхіт і відпустили додому. Через два місяці у неї знову почалася задишка. У жовтні серед ночі знову почала задихатися. На цей раз, лікар намацала гульку на спині, пояснила, що вона чимось вдавилася. Після рентгену, нічого не кажучи відправила на Вінницю. У дитячій обласній зробили обстеження в різних проекціях і визначили, що у нас пухлина».

На основі результатів аналізів, лікарі були переконані, що пухлина доброякісна. Наполягали на терміновому проведенні операції — вирізати пухлину. «Ми хотіли ще перевіритися в Києві, але нас почали лякати, що не можна втрачати час. Як будь-яка мама я запанікувала і погодилася. Чоловіка у квітні минулого року мобілізували і відправили в АТО, де він і зараз перебуває у складі 56-тої мотопіхотної бригади. Довго не відпускали у відпустку - не вірили, що дочка хвора, вимагали купу довідок, звинувачували в хитрощах. Тільки в грудні прийшов у відпустку», — розповідає Наталія.

«Коли ж зробили гістологію тієї пухлини, яку вирізали, то виявилося, що вона злоякісна. Дуже агресивна. Для неї спочатку треба було б зробити хіміотерапію - вбити, а тільки тоді вирізати. Коли відразу вирізати злоякісну, то вона пускає метастази і залишки швидко розвиваються. Цю помилку ми повинні зараз виправити. Погодилися на лікування в Німеччині.

В січні цього року пройшли обстеження в Німеччині. Тоді в Ангелінки виявили віруси гепатиту А, В і С, які занесені під час переливання крові, тож схему лікування довелося змінити. Спочатку дівчинці треба вилікувати гепатити, а тоді вже братися за пухлину. У клініці виписали ліки для лікування й мама з Ангелінкою повернулися назад, бо жити в готелі дуже дорого. Повторне обстеження призначене на початок травня.

Лікування за кордоном коштує дуже дорого, 150 тис. євро, і навіть якби вся родина Задверняків розпродала своє майно, цих грошей все одно не вистачило, аби врятувати Ангеліну.

Мама Наталія взялася за найболючіше: просити кошти для лікування своєї дитини. Зайдіть на сторінки Наталії Задверняк в соціальних мережах і прочитайте пости про допомогу: там біль, там сльози, там надія…Надія на добрих людей, яких у світі дуже багато. І підтвердження тому – солідарність та допомога в нелегкій праці по збору коштів для лікування Ангеліни. Наташа разом з подругами організувала благодійні ярмарки: в сільських школах району, в школах Тростянця, у базарні дні в селищі дівчата печуть, готують смаколики, роблять гарні вироби і прикраси і самотужки все це продають щоб назбирати грошей для лікування. Проводили аукціони, їздили на благодійні ярмарки до Києва, Вінниці, Бершаді, інших міст. І всюди є люди, які щиросердно допомагають, бо кожна мама, кожний батько знає, що найдорожче у житті – це їхня дитина, якого б віку вона не була. Бо кожна мама готова прихилити небо, аби її кровинка була здорова і щаслива.

Чи не щодня Наталія через соцмережі розповідає про стан Ангелінки, про її настрій, про те, чим дівчинка займається протягом дня. А ще в кожному пості дякує людей, які допомагають, називаючи їх Янголами-охоронцями. Ось одна із публікацій Наталії Задверняк, яка проймає душу:

«Доброго времени суток, дорогие наши Ангелы Хранители! напишу пару строчек про нашу крошку! По милости Господа Бога она чувствует себя нормально, веселая, играет, рисует… Каждый день у нас с малышкой наполнен радостью и любовью, заботой друг о друге и ожиданием нашего папочки! На этой неделе мы планируем поездку в Винницу на сдачу анализов, а на следующую – уже едим в Киев открывать визы! Время пролетело быстро! Очень хочу верить,что мы скоро вернемся!

Сегодня Ангелинка была на Святом Причастии, после которого почти сразу уснула, к концу службы она уже спала у меня на руках))) Последнее время мы постоянно на улице, хвала Богу погода позволяет, но далеко от дома не отходим, она быстро устает и жалуеться на боль в спинке(((.

Господи Боже помилуй мое дитя!!!

Спасибо Вам, наши дорогие и любимые Ангелы Хранители,что Вы с нами!!! Спасибо всем вам и низкий поклон! Спасибо,что не даете опустить руки, а продолжать бороться несмотря ни на что!!!! Храни Вас Боже!»

Одна із останніх публікацій Наталії у Фейсбуці: «сума до збору 4 441 420,00 грн (150 000 євро). Зібрано: 448 338,79 грн. Залишилося зібрати: 3 993 081,21 грн. Збір до 1 травня!». (Поїздка до німецької клініки призначена на початок травня 2016 року).

Родині, у якій мама в декретній відпустці, а батько мобілізований до зони АТО, сума у 150 тисяч євро просто непідйомна. Вони благають небайдужих людей допомогти врятувати доньку.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 4149 4978 5843 8221 (Задверняк Наталія Володимирівна)