10.10.2015

Голова Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль надав підтримку в організації та проведенні першого музично-поетичного фестивалю «100 sliv».

Талановита господиня фестивалю «100 sliv», бард Світлана Баламут та голова Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль — друзі з дитинства.

До Тростянецького районного Будинку культури теплої осінньої неділі з’їхалися творчі та надзвичайно талановиті люди – поети, музиканти, барди, прозаїки. В залі панувала емоційна атмосфера, лунали пісні та вірші зі сцени, які часто в нагороду отримували гучні оплески і вигуки «браво», світські бесіди за кулісами, посмішки, теплі слова. Серед гостей та учасників фестивалю були як початківці на мистецькій ниві, так і маститі творці музично-поетичних шедеврів. Вони незважаючи на свій поважний вік настільки майстерно декламували свої твори, що зал аплодував стоячи. Загалом на фестиваль приїхали такі творчі колективи, як гурт «Зимова вишня», літературно-мистецьке об’єднання «Стожари» та літературно-мистецьке об’єднання «Джерело».

Конкурсна програма була досить насиченою і журі довго не могли визначити переможців, адже в залі зібрались кращі з кращих. Врешті решт найкращі твори були достойно оцінені та імена найталановитіших були названі. Переможців вітали організатори та гості свята, а від Благодійного фонду «Добродар» були вручені подарунки на згадку про цей день. Голова фонду Ігор Хміль побажав фестивалю процвітання, розвитку та нових музично-поетичних етюдів.