09.09.2015

Голова Благодійного фонду Ігор Хміль організував поїздки тростянецьких прочан до святих місць

Перша подорож відбулася до Тульчинського кафедрального собору Різдва Христового. Групу паломників супроводжував священик тростянецького Свято-Андріївського храму протоієрей Володимир. Подорож виявилась надзвичайно цікавою. По приїзду віруючі долучилися до ранкової молитви, а після неї мали можливість залишитись один на один із Всевишнім, побути в соборі, прихилитись до святих образів. Далі отець Володимир провів для прочан змістовний екскурс в історію заснування та поневірянь собору, розповідав про знищення розписів та їх відновлення, а також важку долю самої будівлі, яка немало пережила, та попри все – вистояла.

Наступним пунктом маршруту стало с. Гонопіль, в якому знаходиться святе цілюще джерело Володимирівської Богородиці. Гарна сонячна погода цього дня дала можливість вмитися святою водою, а також провести колективну молитву. Отець Володимир освятив цілющу воду та благословив їжу, а згодом розповів історію цього святого місця.

Поїздка видалася надзвичайно змістовною та корисною. Додому всі поверталися в піднесеному настрої та зі світлом у душі. Всі залишилися задоволеними та безмежно вдячними Ігорю Хмілю за можливість відвідати святині та помолитись разом.

Питання духовності і людяності в наш час звучить досить гостро. Люди потребують підтримки і душевного прихистку. Молитва єднає нас і є дорогою до взаєморозуміння і підтримки.