08.05.2015

У переддень Великої Перемоги, у День пам’яті та примирення ми вшановуємо сивочолих ветеранів: хтось згадує родичів, які пройшли ту війну, хтось теплим словом вітає незнайомого дідуся з нагородами на грудях, хтось добрим вчинком доводить, що та війна не забута.

Не перший рік вітає колишніх фронтовиків Тростянецького району Ігор Хміль, голова Благодійного фонду «Добродар». Цього року слова подяки, квіти та набори до святкового столу від фонду отримали 49 учасників Другої світової — всі без винятку мешканці району, що пройшли ту війну. «Сумно, що з року в рік наших ветеранів все менше й менше. В Тростянці їх зараз залишилося лише дев’ять. Тож ніяк не можна допустити, аби ці дідусі й бабусі залишилися без нашої уваги», — говорить Ігор Хміль.

Волонтери Благодійного фонду «Добродар», яких в Тростянці чимало, доставлять подарунки кожному ветерану — в Митківку, Северинівку, Ілляшівку, Глибочок, Демківку, Козинці, Ободівку, Четвертинівку, Буди, Скибинці — в кожне село, де ще живуть дідусі й бабусі, чия молодість припала на воєнне лихоліття. Не залишилися поза увагою й солдатські вдови. Всі вони достойні шани, пам’яті, поваги.