08.02.2017

У Міністерстві оборони України відбувся перший практичний семінар із фахівцями військово-соціальної роботи органів військового управління та бригад (полків) Збройних Сил України. Семінар був організований Головним Управлінням морально-психологічного забезпечення ЗСУ.

На семінарі йшлося про актуальні питання організації військово-соціальної роботи з військовослужбовцями Збройних Сил України та членами їхніх сімей. Йшлося також про налагодження ефективної комунікації між громадськими активістами та фахівцями військово-соціальної роботи для покращення ситуації з вирішенням нагальних потреб військовослужбовців та їхніх родин.

Під час семінару Ігорю Хмілю, який ініціював створення Благодійного фонду «Добродар», всіляко підтримує військовослужбовців, особливо тих, хто несе службу в зоні АТО, відомому у Вінницькій області благодійнику, лауреату Всеукраїнського конкурсу «Благодійна Вінниччина – 2016» була вручена іменна Подяка. Ініціативна громадянська позиція, активна волонтерська діяльність, особистий внесок у організацію соціально-психологічної та матеріальної допомоги військовослужбовцям ЗСУ відзначена начальником Генерального Штабу, Головнокомандувачем збройних Сил України Віктором Муженком.