07.06.2024

Від початку вторгнення російської імперії 2014 року і під час повномасштабної війни Благодійний фонд Ігоря Хміля «Добродар» надає потужну волонтерську підтримку бойовим підрозділам ЗСУ. Фонд не лише закуповує технічні пристрої для наших бійців, а й самостійно виготовляє дрони, акумулятивну продукцію і все це передає на потреби військових.

За рахунок бюджету Благодійного фонду «Добродар» були придбані рації, десятки старлінків, автівки та комплектуючі для них, хімічні засоби від обмороження, акумуляторні ліхтарі, портативні зарядні станції тощо. Була придбана велика партія електроквадроциклів, які закуповувалися на основі заявок наших військових. Це ефективні мобільні засоби пересування, які незамінні там, де не пройде габаритна атотехніка. Безшумні, мобільні, розраховані на чималу відстань квадроцикли передаються розвідникам, спецпризначенцям, тим підрозділам, де мобільність рятує життя.

Один із таких квадроциклів було передано 144- 1бригаді, яка воює на донецькому напрямку. Голова фонду Денис Хмиль окрім квадроциклу передав бійцям потужну зарядну станцію та сто портативних ліхтарів.

Українське військо – сила, яка береже країну і кожного українця! І задача кожного з нас – докладати максимум зусиль для нашого війська, для нашої перемоги!

Відео