03.08.2015

Голова фонду «Добродар» Ігор Хміль був запрошений як почесний гість

В останній липневий день Вінниця зустрічала учасників благодійного велопробігу «Захід — Схід». Хлопці, які воювали у батальйоні територіальної оборони Київ-12, стартували з Чопу й прямують на схід, аби символічно об’єднати Україну й привернути увагу суспільства до проблем сімей, які постраждали в наслідок АТО.

На вінницькому Майдані Небесної сотні учасників велопробігу вітали хлопці з військового госпіталю, які на візках і милицях, але все таки прибули сюди, аби просто зустрітися із побратимами, привітати всіх, хто прибув на місце зустрічі велосипедистів, покласти квіти до пам’ятника загиблим героям Євромайдану.

Серед ініціаторів та організаторів велопробігу був і тростянчанин Максим Борозенець, співзасновник київської міської спілки ветеранів АТО, який запросив голову фонду «Добродар» Ігоря Хміля як почесного гостя. Постійна волонтерська робота Ігоря Хміля відома в багатьох батальйонах і військових частинах на сході України, де його щомісяця зустрічають як друга та побратима.

Вінниця проводжала велосипедистів символічними слізьми — дощем, але дощ у дорогу — гарний знак для подорожніх, який за прикметою змиває всі хвороби, турботи та обіцяє успіх.