02.04.2015

Голова Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль особисто перерахував 100 тис. грн на придбання бушлатів, тактичних жилетів, приборів нічного бачення. Це далеко не єдиний жест голови фонду.

На сьогоднішній день вже передано матеріальної допомоги для потреб армії в зоні АТО на суму понад 500 тис. грн: медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, бронежилети, військовий одяг та нелетальне озброєння. І. Хміль робить все можливе, щоб мати змогу надавати потужну допомогу: окрім власних пожертвувань, залучає інших бізнесменів, знаходить різні шляхи надати допомогу не тільки фінансово, але й матеріально.

З метою залучення якомога більше небайдужих і створено нарешті, після 10-річної благодійної діяльності, цей Благодійний фонд – юридичну особу з неприбутковим статусом. Завдяки фонду всі, хто хотів стати благодійником, але не мав інформації як це зробити, кому довіряти, можуть тепер впевнено долучатися до благодійності.

Всі надходження на поточний рахунок фонду та перерахування будуть відображатися в розділі «Звітність» даного сайту. Рішення про перерахування приймає Спостережна рада фонду, ведуться відповідні протоколи засідань ради фонду.